Hakkımızda

Hakkımızda

47 yıllık güven ve profesyonel mühendislik kadromuz ile siz değerli yatırımcılarımıza hizmet veriyoruz.

Güngör Group, 1975 yılında Cihangir Güngör tarafından şahıs şirketi olarak kurulan Güngör Ticaret, 2005 yılında kurulan HASMER İnşaat ve 2012 yılında kurulan ETD Elektrik şirketleriyle Yüksek Gerilim Trafo Merkezleri, Enerji İletim ve Dağıtım Tesisleri, Otoyol ve Tünel Elektrifikasyonu, Raylı Sistemler Elektrifikasyonu, Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Güneş Enerji Sistemleri iş kollarında profesyonel enerji çözümleri ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Kuruluşundan günümüze kaliteyi ilke edinmiş deneyimli personel kadrosu ve yenilikçi yaklaşımları ile fark yaratmış, sektörün önde gelen EPC firmalarından olan Grup Şirketimiz bünyesindeki ETD Elektrik Güneş Enerji iş grubu olarak Güneş Enerji Santralleri kurulumu yapıyor, endüstriyel tesis, fabrika ve işyerlerinizin çatılarını / cephelerini ve arazilerinizi yatırıma dönüştürüyor, enerji ihtiyacınızı karşılayıp gelir elde etmenizi sağlıyoruz.

47 yıllık güven ve profesyonel mühendislik kadromuz ile siz değerli yatırımcılarımıza tek adreste keşif, fizibilite ve proje geliştirilmesinden tüm başvuru ve onay sürecine, proje finansmanından teşvik ve yatırım danışmanlığına, malzeme temin ve kurulumundan devreye alınmasına kadar anahtar teslim kurulum (EPC) ve satış sonrası teknik servis hizmeti veriyoruz.

Ücretsiz keşif ve fizibilite çalışması yapabilmemiz için tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizler ile irtibata geçmenizdir.

Doğaya borcumuz var!

ETD Elektrik olarak bizimle bağlantısı olan karbon emisyonunu kayıt altına almak, azaltmak, sıfırlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için çalışacağımıza söz veriyoruz.